Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek az atman at...

Mi a véleményetek az atman at szűrőkről?

Figyelt kérdés
konkrétan én a 3338-at néztem
2012. febr. 1. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jók! 2 évig volt nálunk egy ilyen szűrő, csak aztán párom eladta mindkét akváriumát, nekem meg nem kell a 112 literesbe ekkora. Hibátlanul működött, simán elbírt a 300 literes afrikai sügéres akváriummal is. Iszonyat halk, sokszor azt hittük nem is működik, de ha hozzányúltunk, éreztük, hogy rezeg. :) Szóval én csak ajánlani tudom! Halk, megbízható, hatékony és könnyen tisztítható, össze-szétszerelhető!
2012. febr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik legjobb ár/érték arányú, nagy múltú, (alkatrész ellátás, szerviz) kerámia tengelyes (tengerihez is) a vízforgatáshoz képest nagy szűrőtartály, viszonylag erős motor.

Ha nem fontos, hogy eheim logo figyeljen rajta, akkor az egyik, ha nem a legjobb választás.

2012. febr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Még annyi jutott eszembe, hogy azt hiszem, ez egy régebbi szűrő család. Úgy tudom, a CF az újabb, de nem esküszöm meg...

Ha gondolod, majd nézz utána, de amúgy a külsején kívül kb tök ugyanaz, gyakorlatilag kompatibilisek egymással az alkatréseik. :)

2012. febr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg az alkatrészeik is.:)
2012. febr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

én pont úgy tudtam hogy a cf a régebbi de az m1.

az eheim jobb szűrő vagy miért írtad hogy ha nem fontos hogy rajta legyen az eheim logó?

akár kit megkérdezek aki ért hozzá mind az eheim, tetra, atman hármas valamelyik tagját mondják.

2012. febr. 1. 20:00
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az eheim a csúcs márka, azért mondtam, ha esetleg presztízs kérdés is, vagy ilyesmi...

Több félét csinálnak, valakinek bejön, végülis tényleg nem rosszak. De főként a márkát, (megbízhatóságot) fizeted meg, amúgy nem érnek annyit. Kicsi a szűrőtartályuk, van, ami már eléggé túl van bonyolítva, beépített fűtő, digitális kijelzés, stb stb, sok (szerintem) fölösleges kényelmi funkció.

Az atman csak szűr, de azt jól. Meg nem is fizettetnek ki veled többet, csak egy szűrőt.

A tetratec ezekhez képest újabb termék, egész jól össze vannak rakva, praktikus megoldásokkal könnyítik meg a dolgod. Jó a csöveinek a színe, viszonylag nagy szűrőtartálya van, mindent összevetve az sem rossz választás. De ettől még én is az atmant venném.

2012. febr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy van itt egy ilyen, ha érdekel:

[link]

Ahogy nézem, az at és cf között a lényegi különbség a motorteljesítmény. (és a tetra közt is, úgy emlékszem, de majd rákeresel ha érdekel)

A cf-esekben erősebb a motor, de értelem szerűen többet is fogyaszt. Hát kinek mi a fontosabb.

2012. febr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!