Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért nem foglalkozik a betta...

Miért nem foglalkozik a betta lány a fiúval?

Figyelt kérdés
A bettákat összeismertettem ahogy kell és összeengedtem őket. A fiú megcsinálta a fészket néha szokott is udvarolni kergeti a lányt, de ha megunta akkor megy vissza a fészket javítgatni. A lány bevan csíkozódva rendesen és a hasa is nagy. A lány nem bújik el előle.
2012. febr. 2. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Mióta vannak együtt? Ez nem túl rossz, amit leírtál, összeeresztés után nem fognak rögtön egymásnak esni. De ha több napja együtt vannak, akkor ott most nem lesz semmi. Vedd újra külön őket és próbáld meg egy hét múlva.

Milyen színű a hím? Nekem pirossal sohasem sikerült ívatni.

Vagy még fiatal. Akkor egyszerűen csak balfék még. Szintén külön venni, egy hónap múlva újra lehet próbálni.

Én mindenképpen inkább a hímet mondanám gyenge láncszemnek.

2012. febr. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ma eresztettem őket össze végleg. tegnap egy pár órát már voltak együt, de akkor semmi nem történt. A fiúm piros a lány meg kékes lilás.
2012. febr. 2. 13:52
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy leszbi
2012. febr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valami elkezdődött. Az éjszakát együtt töltötték baj nélkül. Most az a probléma, hogy este szétesett a fészek. A lány érdeklődik a fiú iránt csak a fiú még a fészket építgeti megint. kétszer már megpróbálta kipaszírozni, de nem sikerült mert nem tudta jól átölelni a lány így a fiú csak magát szorította. Remélem ma lesz belőle valami.
2012. febr. 3. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!