Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Dolgoznál díszállat boltban?

Dolgoznál díszállat boltban?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 13:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én nagyon szívesen. Imádom az állatokat és imádok velük foglalkozni.
2012. febr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nagyon is!
2012. febr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Igen :)
2012. febr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szivesen dolgoznék ott. Imádom az állatokat.
2012. febr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Sok közöm nincs hozzá, de úgy tűnt az Atlantiszba kéne valaki.
2012. febr. 2. 13:18
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
80 ezeré?nem..amúgy igen mondjuk 130 140 et megkapnám..plussz bejárást fizetnék...lehet nagyra vágyó vagyok de most 170 et keres +bejárást fizetik,mindezt 10X24 óráért :)
2012. febr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
IGEEEN!!! :DD
2012. febr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én még hobbiból is elmennék. Poénból, jelképes összegért. Beszélgetnék a vevőkkel, próbálnám helyes irányba terelni őket. Ez az akvarisztika kultúrájának egy nagyon hatékony terjesztése. :)

Hiába van internet, a kezdő haltartók semminek nem néznek utána, mert nincs kultúrája az egésznek, azt hiszik hogy a hal az hal, mindegy milyen, kell neki víz, meg...valami oxigén tanán...


Ha viszont valaki halat akar, az a boltokat nem tudja megkerülni, tehát erre kéne nagyobb hangsúlyt fektetni.

Azért jutott eszembe, mert én is nagyon sokat tanultam boltban. Járt be egy jobb napokat megélt, akkorra már hajléktalanná vált alkesz akvarista, osztani az észt.:)

A boltosok elvoltak vele, mert úgy is sok mindent vetetett a vevőkkel, hogy ajánlott 50 halat 50 literbe.

Meg csicskáztatták néha, így keresett is valamennyit.


A végén az öregnek nagyobb kultusza lett, mint a boltnak. Sokan annyiszor jártunk be hallgatni, hogy már ismertük egymást arcról. Így alakult meg ott egy akvarista klub.

Ennek a vezetését később a bolt vette át, mert a pasit kizárták össze nem egyeztethető mennyiségű alkohol fogyasztása miatt. :D

2012. febr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

*NEM ajánlott 50 halat...

bocs

2012. febr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hát én meggondolnám. Mert egyébként nagyon jó állás lenne, biztos élvezném, mert imádom az állatokat és az akvarisztikát is.


Viszont lehet, hogy az itthoni akváriumaim rovására menne. Pl. egész nap a boltban halazok, akváriumot takarítok stb... ezek után még otthon is ugyanezt csinálni, nem biztos, hogy lenne hozzá kedvem.

2012. febr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!