Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek mi szebb? Díszhala...

Szerintetek mi szebb? Díszhalak vagy teknosok tartása?

Figyelt kérdés
Esetleg melyiket konnyebb gondozni?
2012. febr. 2. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:

A díszhal szebb , pedig 11 tekim van . :)

A teknősnek , talán könnyebb a gondozása.

2012. febr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

attól függ ki melyike szereti jobban :)


nekem halaim vannak, barátnőmnek teknőse ... én nem tudom miért nem szívesen tartanék teknőst, ő meg halakat


mind2-t kell etetni és takarítani kell az akváriumát


árban nem tudom a teknőst de a hal (5 guppim van és egy bettám) nem drága, de nem lehet sokkal több a teknős se


amúgy a teknőssel talán több mindent lehet csinálni :P

2012. febr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszi a választ! Ismerosom szerint is a díszhalak szebbek! :)
2012. febr. 2. 15:35
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszi!
2012. febr. 2. 15:36
 5/10 anonim ***** válasza:
10 évig akváriumoztam, aztán ismeretlen okból 2 hónap alatt elpattantak az akváriumaim (130literes kétszer, egyszer kicseréltem 8as üvegre az alját, meg a 160 literesem szintén 8as üvegből, mai napig érthetetlen az eset), na akkor álltam át görög teknősökre. Viszont 5 év után nem bírtam tovább és összeraktam egy 160 össztérfogatos paludáriumot (60l aksi+100l terrárium rész), hogy halaim is legyenek... én nem tudnék a kettő között dönteni, a hüllőket és a halakat is egyformán imádom...
2012. febr. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a halak szebbek és könnyebb gondozni is mint az ékszerteknöst,különben nekünk mind a kettö van.
2012. febr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
halak
2012. febr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek a válaszokat!!! :)
2012. febr. 2. 21:26
 9/10 anonim válasza:

az anyagi ráfordítását is gondold meg én most állítok össze egy 112 literes aksit gondoltam nem lesz sok veszek egy szettet hozzá bacikultúra,növény,táp,hal és kész de közben utánanéztem a dolgoknak és elkezdtem mindent megvenni ahhoz h tényleg 1 olyan akváriumom legyen ami a legjobb lesz az élővilágának (még nincs kész pár csomagot várok még :D )

a lényeg h kb 100ezer ft-nál járok és 30ból indultam

előbb nézz utána mindennek azt tanácsolom

én nem bántam meg még ha sok pénzbe is van nekem gyerekkori álmom teljesül ezzel :)

2012. febr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Tudom, nem olcsó mulatság, ha egy igazán szép akváriumot akarunk...

Én halaknak olyan 60-80 literest aksit szeretnék venni...

Még most is van egy 45 literes!:)

2012. febr. 2. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!