Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért nem petézik le az...

Miért nem petézik le az almacsigám?

Figyelt kérdés
már több mint 3 hónapja megvan és több mint 5 centiméter hosszú a háza.miért nem petézik le?
2012. febr. 4. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
mert nincs neki pasija
2012. febr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha jól tudom ezek egyneműek nem hímnősek és a víz fölé rakják a petét szóval pár kell neki és a víz felett üveg amire rakhatja a petéket.
2012. febr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm akkor beszerzek egy másikat is :)
2012. febr. 4. 12:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha beszerzel egy másikat attól még nem biztos hogy egy párt fognak alkotni.Nem lehet tudni az almacsigák nemét ezért minimum olyan 5-6darabot kell tartani ahhoz hogy biztosan legyen köztük hím és nőstény is.
2012. febr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hat igen ezen en is gondolkoztam de azert koszonom a valaszt!:)
2012. febr. 6. 14:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak egy saját tapasztalat: nálam a hím csigák háza teljesen sárga, a lány csigáké kicsit sötétebb a csúcsánál.
2012. máj. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mszama79 válasza:

A szaporodásuk feltétele a megfelelő hőmérséklet és a jóltápláltság,erre is figyelj oda az mellett,hogy beszerzel még 2-3 darabot,hogy tutira legyen fiú és lány csiga...

Nekem meg pont az a gondom,hogy szaporodik a csigám ezerrel,pedig (!!!!) egyedül vaaan!

2012. okt. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!