Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit csináljak a csigáimmal?

Mit csináljak a csigáimmal?

Figyelt kérdés
Volt 7db maláj tornyos csigám és nagyon elszaporodtak. Az akváriumomba a növényekkel együtt jött még néhány másik fajta csiga is nem tudom milyen és ezek is elszaporodtak. Most kb 100 csigám van és nem tudom mit kezdjek velük.
2012. febr. 4. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:

vegyél csigaevő csigát.

mekkora az akváriumod?

halak is vannak amik megeszik a csigákat pl nekem a rókahal vagy valami ilyesmi neve van

2012. febr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azt hiszem a másik fajta hegyes hólyagcsiga...
2012. febr. 4. 12:42
 3/8 A kérdező kommentje:
60l-es csak guppik és két algaevő van
2012. febr. 4. 12:43
 4/8 anonim ***** válasza:
a nagy részét kiveszed kézzel amit tudsz, a többnek meg vegyél csigaevő csigát vagy valami halat ami megeszi a csigákat.
2012. febr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
oké köszönöm
2012. febr. 4. 12:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha bedobsz egy salátalevelet nem mennek rá? Azzal együtt kiemeled.
2012. febr. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem mennek rá...
2012. febr. 4. 13:09
 8/8 Platypus ***** válasza:
Etess jóval kevesebbet. Nem normális az ilyen invázió, általában a túletetés az oka. 60 literben csak a csigaevő csiga fér el a csigaevő állatok közül. Nem szünteti meg a problémádat, ha nem keresed meg az invázió okát, de ha azt már korrigáltad, akkor segít normalizálni a helyzetet.
2012. febr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!