Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 20 literes akváriumba hány...

20 literes akváriumba hány halat tehetek?

Figyelt kérdés
tudom előre majd jönnek a jó kis hozzászólások, hogy ne csináld vegyél nagyobbat! nekem ekkora most bőven megfelel. aki nem talál be a hozzászólásával kérem írjon! minden meg van az akváriumhoz egy két dolgot kivéve talaj, növény, meg a halak!
2012. febr. 9. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Garnélákat vagy csigát max. Törvény van rá, hogy 30 liter alatt nem lehet gerinces állatot tartani. 20 literes lehet, hogy neked megfelel, de HALAKNAK NEM!


30 literesbe már tehetsz egy db hím bettát vagy pár db garnélát, vagy csigákat. Esetleg valami nano halból 5-6 db-ot.


[link]

[link]

[link]

2012. febr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

inkább ilyeneket: [link]


[link]



[link]



persze csak egy félét egysszerre! ajánlott a Red Cherryvel kezdeni! díszítsd az akváriumot jávai mohával!

2012. febr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Dioxyde ***** válasza:
Az elég kicsi ,de garnélát vagy csigát vagy max 1 bettát bele tehetsz.Mással nem igazán érdemes próbálkoznod mert úgyis elpusztulnak pár hónapon belül.
2012. febr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, erre a kérdésre valóban csak olyan válaszokat fogsz kapni, hogy ne csináld. Nem poénból írogatjuk az embereknek, hogy a halaknak élettér kell, hanem azért mert így van és sorolhatnám az okokat órákon keresztül, hogy miért nem, de nem látom érelmét... Nem neked kell, hogy megfeleljen a minimális akváriumméret, hanem a halaknak, hogy egyáltalán életben tudjanak maradni benne. Valóban létezik egy állatvédelmi törvény, miszerint 30 liter alatt nem lehet kifejlett gerinces állatot tartani. Úgyhogy tarthatsz benne garnélát, csigákat, vagy sórákot, és ha szépen benövényesíted az akváriumot, nagyon jól tudna kinézni.
2012. febr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyébként ne gondold, hogy minél kisebb annál könnyebb karbantartani. Tévedés. Minél nagyobb, annál könnyebben beáll a biológiai egyensúly. Remélem nem úgy gondoltad, hogy te majd amikor bekoszolódik a víz, szépen a csapból engedsz frisset. Mert akkor bele se kezdj. Gondolom szűrőd meg fűtőd sincs, alap tartozékok.


[link] olvasd el a főoldalon lévő 5 db ingyenes ebook-ot.

2012. febr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy 20 literesben felneveltem 5db galaxy-t, lehet olyan 4 hónapig voltak benne, vagy fél évig, nem tudom pontosan, aztán átkerültek egy nagyobba. Más viszont nem volt mellettük és lágyítottam a vizet - kb 5 liter ioncserélt víz hozzáadásával.
2012. febr. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
itt nem rólad van szó hanem a halaidról neked bőven elég viszont a halaidnak nem.max pár darab garnélát vagy csigát tarthatsz benne viszont halakat nem
2012. febr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!