Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A manapság kapható akváriumi...

A manapság kapható akváriumi levegő pumpák mennyire jók?

Figyelt kérdés
Kérdésemet kiegészítve azzal, hogy venni akarok egyet most mert ami volt az meghalt! kaptam anno nem tudom h előtte mennyit volt használva, de gondolom egy jobb fajta kibír egy jó pár évet?
2012. febr. 11. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, jók. De ha a szűrőd úgy állítod, hogy fodrozza a felszínt, vagy teszel rá esőztetőt akkor nem kell levegőztető külön. Milyen halaid vannak, mekkora az akváriumod?
2012. febr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Platypus ***** válasza:
A membránok nem bírnak valami sokat, főleg mivel ki tudja hány éve állnak a polcon csomagban. Ezért olyan típust keress, amihez könnyen hozzáférhető a pótalkatrész. Maga a pumpa nem szokott tönkremenni, nekem van vagy 30 éves orosz gyártmányú készülékem is, csak úgy zúg mint a fene ezért már nem használom.
2012. febr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát jobbak, mint a Ciklon! :)
2012. febr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
egy 54 literes aksim van 8 db neonhal van benne van egy aquael fan szűrőm van de félek nehogy ne legyen elég a levegő, ezért szeretnék venni egy pumpát!:)
2012. febr. 11. 18:36
 5/6 A kérdező kommentje:
még egy kérdés volt a szűrőmhöz ilyen 180 fokba elfordítható vízterelő vagy hogy hívják rég óta keresem, de nem találtam meg sehol lehet olyat kapni hozzá? neten kerestem de nem találtam sehol! mindenhol csak szivacs volt!
2012. febr. 11. 18:39
 6/6 anonim válasza:

2 boltot tudok ajánlani ha budapesti vagy, ahol bármit megkapsz még a régi típusú szűrőalkatrészekből is


[link]


[link]

2012. márc. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!