Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nektek hangos a légpumpátok?

Nektek hangos a légpumpátok?

Figyelt kérdés
Tudtok tőle aludni?
2012. febr. 11. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem nincs
2012. febr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen,nagyon hangos,leszigeteltuk,dobozba tettuk,sot aztan meg szekrenybe is zartuk,napkozben igy jaratjuk,eppen elviselheto...

De ejszaka csak a szuro megy ugy,hogy fujja ki felul a vizet,be lehet ugy allitani es ezaltal mozgatja a vizfelszint,igy van eleg oxigen.

2012. febr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem hangos,már...mert vettem hozzá egy szabályzót amivel lehet állítani a bubizás erősségét..200 ft..és ha lejjebb veszed akor nem zúg a motor..
2012. febr. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A légpumpa alapból nem olyan nagyon hangtalan, egyik sem. Be lehet tenni valami hangszigetelt dobozba, csak arra kell figyelni, hogy ha az akvárium vízszintje alá rakod a pumpát, rakj hozzá visszacsapó szelepet, mert vissza tud folyni a víz!!!

Egyébként régen nem használok már légpumpát, régebben is csak ivadék gondozóban használtam, arról ment a szűrés.

(a lefojtó szabályzót pedig nem arra a csőre kell rakni, ami az akviba megy, hanem egy külön leágazásra, különben csak tönkreteszed a gépet!)

2012. febr. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Ja.
2012. febr. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy At-A1500 van de nagyon kellemes csendes járású.Nekem egy nagy akváriumot is, ( 135L ) és egy kis rákost is ellát levegővel. Viszont hangja csak akkor van ha a vezetéke hozzáér az íróasztalomhoz valahol. Most hogy viszont a rákos akvárium hőfok szabályzás is mellette kapott helyet,így annak a 3 kábele szinte körül öleli, így nem mászkál el, és nem bír a vezeték hozzáérni a bútorlaphoz. Szóval szerintem nagyon csendes.
2012. febr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hangos azért nem is használom, csak szűrőt szoktam, az is elég.
2012. febr. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem nem mert nincs. ha a szűrő fodrozza a vízfelszínt akkor az is elég.
2012. febr. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 symmer ***** válasza:
nekem a régi Ciclon volt (20 éves) hát rendesen megsüketülsz tőle de a ma kaphatók(3e Ft) hangtalanok és remek minőséget produkálnak
2012. febr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én magam sem használok légpumpát. régebben használtam, de csak a látvány miatt kapcsoltam be, nem a levegőztetés miatt. hangos volt, ezért egy vattával kibélelt cipős dobozba tettem, amin kivágtam egy lyukat a légcsőnek. a cipősdobozt szekrénybe tettem, így nem lehetett hallani. a levegőztetéshez elég a vízfelszínt megmozgatni kicsit a szűrő kifolyó áramlatával, attól is kellő mennyiségű levegő jut a vízbe. a légpumpa sem közvetlenül juttatja a vízbe a levegőt, hanem a vízfelszínen elpukkanó légbuborékok keltette vízmozgástól jut oxigén a vízbe!
2012. febr. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!