Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez milyen hal lehet?

Ez milyen hal lehet?

Figyelt kérdés

Állatkereskedésben láttam egy halat, ami nagyon megtetszett, de kiírva nem volt a neve, meg eladó sem jött felénk 10 percig, úgyhogy gondoltam, inkább megnézem diszhal.info. De ott nem találtam.


Majdnem biztos vagyok benne, hogy sügérféle, mert egyrészt a többi hal mellette is az volt, másrészt meg ő maga is olyan formájú volt. Kicsike (max. 5cm), fekete (talán sötétkék) alapszíne van és ezen világoskék pici pöttyök.


Talán a petrochromis trewavasae - szélesszájú sügér hasonlíthatna rá, de a boltban, amit láttam mindegyiknek biztosan kék pöttyeik voltak.


2012. febr. 12. 07:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem te ezt láttad:

[link]


Ivadék korában pöttyös, majd kifejlett korára lesz rajta a csík. Te valószínű még ivadékot láthattál. Más nem hiszem, hogy előfordul kereskedésben, ezt láttam már elég sok helyen. Mondjuk nekem még nem volt, mert nekünk Malawi-taviak vannak, de én csak erre tudok gondolni most hirtelen.

2012. febr. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy fehét pettyes babasügér
2012. febr. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem, a pöttyei biztosan kékek voltak
2012. febr. 12. 11:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor meg:

Pseudotropheus spec. elongatus "Neon Spot"

2012. febr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pseudotropheus elongatus neon spot, így ha beírod jön ki több kép is google-ben.
2012. febr. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!