Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek esetleg...

Mi a véleményetek esetleg tapasztalotok az Eheim Biopower 200-ról? További kérdés lent

Figyelt kérdés

egy Hailea HL-BT700-as szűrőm van kb 3 hetes de eléggé zajosnak találtam így rendeltem egy Eheim Biopower 200-as belsőszűrőt ez gondolom azért 1 komolyabb kategória már és van egy JBL CristalProfi e700-as szűrőm is megtöltve 2 liternyi siporaxal.

az a kérdésem hogyan üzemelhetem majd be az új belső szűrőm?

mennyen 1 hétig egyszerre a Hailea HL-BT700-as szűrőmmel és ha már bejáratódott betelepedtek a bacik azután vehetem ki a régit?

szerintetek milyen ez az eheim biopower és amit adnak hozzá töltetet?


2012. febr. 12. 16:09
 1/5 A kérdező kommentje:
112 literes az aksim
2012. febr. 12. 16:12
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, elég zajos az biztos. A JBL dolgok elég jók, állítólag. Szerintem berakhatod az újat, a régit meg kiveheted. A bacik betelepszik majd úgy is.
2012. febr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy szimpi szűrő, csak sajnos elég magas árkategória.

Ha jól értem, ezek mellett van egy külső szűrő is, akkor a másik belsőt felesleges együtt járatni az újjal, marad elég baci.

2012. febr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ahonnét rendeltem 11200Ft és ingyen kihozzák utánvéttel

azért szánok erre ennyi pénzt mert ezzel már remélhetőleg minőséget is kapok

ez a hl-bt700 nem sokat ér és egyre rosszabb a hangja(kb mint 1 kávédaráló) pedig mindösszesen 3 hetes és van amikor olyan hangot ad mintha valamit beszívna és megszorulna

ma ki vettem megnéztem de nincs semmi se benne ami nem illene oda (max meghagyom tartalék szűrőnek)

2012. febr. 12. 18:35
 5/5 Frontosa ***** válasza:

Jó kis szűrők ezek. Bár a teljesítményükhöz képest kicsit túlárazottak.

Üdv,

2012. febr. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!