Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyibe kerülhet? Hány halat...

Mennyibe kerülhet? Hány halat tehetnék bele? (milyen fajtát)

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kis akváriumot kb 2-3 litereset, fűtéssel és levegőztetővel. (növényem van a másik akváriumban.)
2012. febr. 13. 16:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
54%
Most ezt komolyan kérdezed? Két-három literbe??
2012. febr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
54%

Van baj... nem is kicsi =/

Tegyél bele kaktuszt.

2012. febr. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
54%
hát az tényleg kis akvárium...10 pohár vízbe szeretnél halat tartani vicc..
2012. febr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Halakban 30 liter felett gondolkozhatsz, az alatt a törvény és a józan és is tiltja. Egy ilyen 2-3 literes befőttesüvegben kevés mohát és artemia sórákot tarthatsz.
2012. febr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
a kólásüveget ne akard akváriumnak használni. tarts benne kólát arra van kitalálva és arra a célra tökéletesen megfelel, de másra nem.
2012. febr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudjátok eltántorítani emberünket. Ha ő halat akar tartani literes dunsztos üvegbe tegye. Nem sokáig lesz a fórum olvasója úgysem. Majd jönnek a Darakóros kérdések meg hogy már kétszer átrendezte, de mégis megdöglik az a 10 neon. De végül úgyis felhagy majd vele. Csak egy valami nem fér a fejembe. Ha a fűtést és a levegőztetőt belerakja, vajon hová teszi a vizet?
2012. febr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
6/6 Az "akvárium" mellé, flakonba :) Mondjuk a fűtőt is csak az üveg tetejére keresztbe teheti, nem hiszem, hogy van olyan, ami belefér.
2012. febr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már... biztos elírta 2nullával:)
2012. febr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Aztaa... ezt nem hiszem el hogy hányan rákattannak xdd. uristeen.:D amúgy csak szólok kedves választ adók, hogy az én akváriumom 15-20 literes szűrővel, vízmelegítővel meg van benne vagy 15 db guppi meg black molly és még is nagyon nyugodtan elvannak, a guppik is szaporodnak elég szépen és azért szerettem volna nekik egy külön akváriumot. Egyébként volt benne nekem egy sügér 6 évet élt úgyhogy nem tudom mit kell felfújni annyira ezt az akvárium témát -.-"
2012. febr. 13. 20:28
 10/27 anonim ***** válasza:
Másodjára azért nem ugrunk be, nem vagyunk madarak :)
2012. febr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!