Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Guppi szaporítás? ötletek lent

Guppi szaporítás? ötletek lent

Figyelt kérdés
Van egy 30l-es akvim fűtővel szűrővel ebbe gondoltam 1 hímet és 4 nőstényt van egy 20l es amibe a vemhes anyákat tennám az is fűtővel szűrővel.A kicsiknek mit adjak enni?

2012. febr. 14. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
En a szaritott bolhat szetapritottam kiskanallal, meg tubifexet vagdostam nekik. Na az elegge undorito muvelet, de muszaj volt.
2012. febr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mivel a guppik részben növényevők, vegyél sera spirulina tabs-ot is, mivel ez szétmálik a vízben. Egy tablettát eltörsz 4be, negyedét elég ha oda adod nekik. Attól függ mennyi guppid lessz.
2012. febr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha nem vagy profi akvarista és nem akarsz ezreket költeni tápra a panzi lemezes is megteszi szétmorzsolva, persze időnként kell az élő eleség, lévén fejlődő szervezetek. A guppikra nem annyira jellemző a kannibalizmus a kis egyedek felé de tény h a hatásfok a másik akváriummal növelhető :)
2012. febr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vegyél fagyasztott cyplopszot, vagy legjobb ha élőt veszel, olyan pici kis nyomi élőlény, h még ivadékok is meg tudják enni... én vettem de nagy halaknak, a neonok szeretik.. és élőt.. 200 ft volt 2 liter, elég lesz 1 hónapra, olyan sok van benne
2012. febr. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!