Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 5l-es akváriumba elég egy...

Egy 5l-es akváriumba elég egy szivacsszűrő?

Figyelt kérdés

Okostojások kíméljenek!

Nem is igazi akvárium,inkább nevelő.A kis guppi-platti ivadékoknak lesz,kb. 1 hónapos korukig lennének benne(aztán jön a következő adag:)).Lesz benne 1 gömbmoha,1-2 kicsi növény(mű-vagy élő legyen???).Levegőztető már van,de az érdekelne,hogy mindehhez elég lenne-e egy ISTA Bio sponge filter szivacsszűrő.Köszönöm a válaszokat!


2012. febr. 16. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem elég és legyen élő növény és ha csak nevelő akkor nem feltétlen kell aljzat mert akkor könnyebb takarítani az alját ha nincs.
2012. febr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szivacs szűrő tökéletes lesz nekik, és szerintem elég oda a gömb moha max még 1 élő növény, tökéletes lesz sőt !
2012. febr. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, elég,és élő növényt rakj bele.
2012. febr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ahogy az első írja ! az én nevelő egy 10l-es akvárium egy akvárium fűtőtest és egy levegőztető! semmi több ..
2012. febr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak gömb mohát tégy bele többet aljzat nélkül,a szivacs szűrő elég lesz.
2012. febr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!