Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyi ideig kell kezelni a...

Mennyi ideig kell kezelni a halakat úszórothadással?

Figyelt kérdés
Sera Baktopur direkttel kezdtem tegnap este kezelni őket. 3 nap elég lesz, ahogy írták, vagy még egy kezelés ajánlott? Honnan tudom, hogy meggyógyultak? Jól tudom, hogy közben nem szabad etetni őket?
2012. febr. 16. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Legalább 2, de inkább 3 kezelést csinálj. Az elején ne etess, de 6 nap után azért kezdj el keveset, óvatosan etetni. Mindenféleképpen fagyasztott kapjanak.

A gyógyulást abból látod majd, hogy újra lesz étvágyuk, elkezd helyrejönni az uszonyuk, nem lesz letargikus a viselkedésük.

2012. febr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából a viselkedésükön nem látszik semmi,csak az úszójukon látszódik egy picit a szakadás, itt-ott fehéres rész. Talán még az elején elkaptam. Viszont nem tudom, hogy miért alakulhatott ki, mert tiszta az akvárium, nincs elhanyagolva. 72 literben van 10 vörös neon, most csak 2 törpe szívóharcsa (2 elpusztult), és egy nőstény betta. Ez időnként megkergeti őket. Lehet, hogy bestresszeltek, és ezért támadhatta meg őket a betegség?
2012. febr. 16. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!