Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hány hetes korában lehet...

Kincsy83 kérdése:

Hány hetes korában lehet berkin a palatti ivadékokat egy olyan akváriumba ahol élnek kifeleltetett vitorláshalak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt aztán jól megkérdezted.
2012. febr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fuss neki még egyszer a kérdésnek.
2012. febr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány hetes korában lehet berakni a platti ivadékokat egy olyan akváriumba ahol élnek kifejlett vitorláshalak? A kérdés magyarul :) Hát szerintem 2 hónapos koruk körül.
2012. febr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kifeleltett :D

T9 - cel írtad vagy hogy jött ez össze? Egyébként a vitik nem igazán fogadják el az új jövevényeket, lehet h halálra szekálják majd őket.

2012. febr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a helyzet hogy ha a vitorlásokat kis koruk óta nevelgeted akkor megszokják az akváriumban élő halakat. Tehát nem feltétlen biztos hogy nekimennek apró halnak. De ha eltérő színű apró halat teszel be azt tuti halálra szekálják. Hogy érthető legyen az én esetemben guppi ivadékokról és neonról volt szó. Meg lett a nagy akvárium. 8 neon mellé még vettem 4 db-ot. Aprók voltak nagyon, de a vitorlások hozzá se bagóztak. De mikor beraktam a guppi ivadékokat hiába voltak nagyobbak mint a nonok, akkor is addig kergették míg fel nem buktak.(volna) (ha nem pecázom ki őket)
2012. febr. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!