Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet a guppimmal? Már kb...

Mi lehet a guppimmal? Már kb 2 hónapja nagy a hasa és a terhességi foltja is megvan, de nem fial. Hallottam hogy a nőstény halak vissza tartják a fialást. A fiú guppi megállás nélkül kergeti, még etetésnél is, lehet hogy nem érzi magát biztonságban?

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 16:10
 1/6 A kérdező kommentje:
*hallottam,hogy a nőstény halak vissza tudják tartani a fialást.
2012. febr. 19. 16:10
 2/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg elkuloníteni a terhes nostényt, úgy lehet jobban biztonságban fogja érezni magát!

Az én guppym is jó pár napig halasztgatta, de szombaton 7 eleven kisguppit fialt! Most a kicsik kulon vannak, és az anyát már megint kergetik a hímek!

Szerintem kulonítsd el, úgy nem fogják idegesíteni, és tartsd ott amíg nem lesznek pici guppyk!

2012. febr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ :D,már külön akváriumban van

Az a 7 kis guppi nem kevés?

Nekem eddig 17 volt a legkevesebb :)

2012. febr. 20. 19:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát azenyém még fiatalka nostény! És orulok is, hogy nem guppizta teli az akváriumot! :D

Eddig mizujs vele? Még nincsenek pottomok? :)

2012. febr. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem kötelező elkülöníteni ilyenkor legalábbis ajánlott.Legalább a hím nem tudja megenni a kicsiket és a nőstény is nyugiban megtudja szülni.Ha elkülöníted szerintem 1-2nappal beisgyorsítod a szülést és nemkell szenvednie a nősténynek
2012. márc. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ,1 hete már lefial 44 kishalat :D
2012. márc. 2. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!