Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A külső szűrő javasolt?

A külső szűrő javasolt?

Figyelt kérdés

70literes akvárium

Eheim PickUp2010

30Wvilágítás(15Wnövényes+15Wdaylight)



a külső szűrőt megpróbálnám elkészíteni hozzá, ha kellene. még nem próbáltam ilyet, úgyhogy kihívás lesz, az biztos, de csak tanul belőle az ember! javaslatokat, tervrajzokat, tapasztalatokat írjatok!:)


Köszönöm!



2012. febr. 22. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
2012. febr. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hali! Válaszolok itt újra privát helyett. Elég, ha itt megkérdezel valamit, nem kell két helyen :) Természetesen ha van olyan téma, aminek csak privátban van értelme, tedd fel ott.


Én nagyon elégedett vagyok a külső szűrőmmel. Hable oldalán láthatod a régi változatot Murrszűrő néven. Egyszerű volt, egy pumpa kinyomta a vizet, majd a terelőn visszafolyt.

Ez már megszűnt, mert hangos volt a víz visszaérkezése. Most egy sima nyitott rendszerű külső szűrőm van.


És itt jön a fontos rész. El kell döntened, hogy nyitott vagy zárt rendszerűt szeretnél. A zártat nehéz megcsinálni, drágább, de előnye, hogy bárhová teheted.

A nyitott egyszerű, olcsó, de csak az akvárium mellé helyezheted el, úgy, hogy egy szintben legyen vele.

Tehát ha van lehetőséged az utóbbira, akkor azt javaslom.


Majd írd meg, aztán linkelek komplett leírásokat.

2012. febr. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!