Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik a legerősebb, legjobb...

Melyik a legerősebb, legjobb minőségű akvárium ragasztó?

Figyelt kérdés
1000 literes akváriumot szeretnék ragasztani vele. Ár nem számít.
2012. febr. 23. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
FBS ragasztó!
2012. febr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Platypus ***** válasza:
Kérdezd meg az akvakertesz.hu-n. A növényes akváriumokhoz valami extra erős spéci szilikont használnak, mert ezek nyitott, merevítő nélküli cuccok. Ezzel a ragasztóval sokkal kisebb tapadási felület is elég, a jobb növényes akváriumoknál egyáltalán nem lóg túl az üveg élein. Azt nem tudom, hogy ez valami spéci FBS vagy teljesen más.
2012. febr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Esetleg a jó öreg vaskeretes?

2012. febr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
tengerihez nem tudom mit használnek, valami fekete szilikont, az erősebb, mert még a sós vizet is kifogástalanul bírja. Bár az FBS is, csak azt nem tudjuk még, hogy meddig.
2012. febr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Volo ***** válasza:
Üdv! Az FBS kicsit "keményebb", "merevebb", jó erős ragasztó, ami kifejezetten akváriumhoz van, az a Den Braven aquasilicon, létezik színtelenben és feketében is, én ilyennel javítottam az akváriumomat kb. 1 hónapja.
2012. febr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
akiktől én veszem, a dow corning 881-esre esküsznek, 12év tapasztalattal
2012. febr. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!