Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miből csinálhatok bújóhelyet...

Miből csinálhatok bújóhelyet az akváriumba?

Figyelt kérdés

Eddig egy szép vasfám volt,de mától kiszedem,mert nagyon sárgítja a vizet,meg gyanús hogy minden növény elhal... (Lehet hogy nincs összefüggés de a csersavra tippelek).

Amikor kiveszem,amúgy mindig olyan rohadó szaga van...

MIT használhatok helyette?(Sok növényt?Nagy sziklát?..stb)


2012. febr. 24. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, a sűrű növényzetet szeretik a halak, mert közé tudnak bújni, az puha és védelmet nyújt.


De volt olyan halam, ami beköltözött egy törött agyagcserépbe és ott lakott benne. Kijött enni, aztán visszabújt és mást nem is engedett be a kis lakásába.

2012. febr. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 YourDestiny ***** válasza:
Szerintem ez attól is függ, milyen halakat tartasz. Én a természetesség híve vagyok, nálam az akváriumban mint dekorációs elem, csak kő van.
2012. febr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
két darab kőegymás mellé,majd ráfektetve egy pala. vagy pala darabokat az akvárium oldalához támasztasz.
2012. febr. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!