Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van olyan anyag ami nem rohad...

Van olyan anyag ami nem rohad el a vízben, nem mérgezi a vizet és textil-jellegű?

Figyelt kérdés
Kerti tóba kéne térleválasztónak. És jó lenne, ha nagy méretben is elérhető lenne, megfizethető áron, ráadásul nem is oldódnának ki belőle dolgok /festék pl./
2012. febr. 26. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szúnyogháló sem rossz.
2012. febr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Létezik valami fehér színű üvegszálas rács is, olyan kb 5mm-es rácsmérettel. Csak azt nem tudom mi a neve és hol lehet kapni, mert én csak díszállatboltban kértem egy darabot, viszont már több halas boltban is láttam, hogy azzal választanak le nagy akváriumot ketté. Az elég jó, mert merevebb erősebb, mint a szúnyogháló.
2012. febr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bamboochatheone ***** válasza:
Az utolsóhoz annyit hogy ilyen anyagot használnak házak nikecell szigetelésekor erősítéshez, szóval valami tüzépszerű boltban keresném.
2012. márc. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!