Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Más is járta meg az akciós...

Más is járta meg az akciós 1-et fizet 2-t kap szűrőkkel?

Figyelt kérdés

Belefutottam egy budapesti raktáráruházba, a nevét nem írom ki. Akció keretein belül kettesével értékesíti a szűrőket, garanciát viszont nem vállal. Próba szerencse alapon megvettem kettőt, természetesen szériahibás, működésképtelen darabok (ez a helyszínen nem derülhetett ki, bár bedugták, de ebből még nem sok minden derül ki). Gyakorlatilag rablás, amit csinálnak.


Ha bárkinek panasza van ilyen téren és megvan a számlája, kérem lépjen kapcsolatba velem privátban, egy kollektív fogyasztóvédelmi eljárás elindításához.


Köszi előre is!



2012. febr. 29. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltad jókat árulak féláron?...gari nélkül.

Látszik, hogy nem nézed a spektrumon a svindlereket! :D

Miért nem írod ki a nevüket? Hagy tudja meg ország-világ!

2012. febr. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom melyik bolt lehet ez.
2012. febr. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Gondoltam egy kis 300 l/ó szivattyúban nincs nagy hibalehetőség, és kifutó termékként végülis reális volt az ár.

Mikor mondták, hogy nincs gari, már sejtettem, hogy nem lesz minden rendben, de egy próbát megért.

Van nekem olcsó, noname szűrőm, ami évek óta gyönyörűen üzemel, semmire nem cserélném el.


A bolt nevét majd kiírom a fogyasztóvédelmi eljárás után, addig nem akarom őket rágalmazni. Annyit elárulhatok, hogy egy "akciós heto qd-1900"-at vettem :)

2012. febr. 29. 13:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Kár hogy nem működik, pedig jó kis szivattyú lett volna.
2012. febr. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szentpety ***** válasza:

Murr!

Forgattad víz alatt működés közben a szivattyút? Nekem is van ebből a csodából kettő....:P

Ezeket a szivattyúkat kis méretű szökőkutakhoz, vagy inkább kis szobai csobogókhoz tervezték. Ha a tapadókorongos részével lefelé rakom (aljzatra) akkor egész csendes és jól műxik, de ha oldalüvegre rakom, akkor kerreg mint egy traktor és van hogy el sem indul. Örgögi egy szerkezet :D

2012. márc. 1. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!