Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akvárium szűrőt milyen gyakran...

Akvárium szűrőt milyen gyakran kell használni?

Figyelt kérdés
Gondolom nem minden percben mert elég hangos.
2012. febr. 29. 19:45
 1/8 Platypus ***** válasza:
100%
De, minden percben, a nap 24 órájában. Ha hangos, akkor rosszul szerelted fel vagy nagyon öreg a cucc. Ha levegőztetős, akkor vedd le róla a buborékoztató csövet, elég ha mozgatja a vízfelszínt.
2012. febr. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem köszi!
2012. febr. 29. 19:47
 3/8 anonim ***** válasza:
10%

Én éjjelre kikapcsolom,mert zavar a hangja,már vagy egy éve így megy az akvárium,nem lett baja a halaimnak.

De nem követendő példa.

2012. febr. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A szűrőt csak egyszer kell használni. Mikor elindítod az akváriumot bekapcsolod, mikor kiüríted és megszünteted, akkor pedig ki.
2012. febr. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
dehát az 2 murr xD amúgy igaza van
2012. febr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 YourDestiny ***** válasza:
Ha éjszakára kikapcsolod, akkor nincs sok haszna a szűrőnek.
2012. febr. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jól mondják a többiek, a szűrőnek 24 órát mennie kell. Ha estére kikapcsolod, az rossz, mert áramlás nélkül a teljes baktétrumcsapat kipusztul a szűrőben, és másnap mikor bekapcsolod nemcsakhogy nem jön létre rendes biológiai szűrés, de a halott bacik is bekerülnek a vízbe, és így szennyezik azt.
2012. márc. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem. Töknőst tartok azért kellene de desztillált víz van az akváriumba.
2012. márc. 1. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!