Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 54 literes akváriumba jó az...

54 literes akváriumba jó az aquael fan 1?

Figyelt kérdés

ez van itthon ezért ez. Ahugomnak is megtetszett az akvarisztika az én akváriumom után és ezért gondoltam hogy összerakok neki egy kis 54 literes akváriumot ha a szűrő jó.

az akváriumban 5-6 guppi lenne

jó hozzá?


2012. márc. 1. 17:18
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
esetleg ha nagyon kell akkor a 165 literes akváriumból át tudok tenni még egy fan 1-et és lenne kettő de akkor az is kérdés hogy 165 literbe az atman at-3338 elég-e egyedül?
2012. márc. 1. 17:19
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Így ezzel a néhány guppival simán el kell vinnie. Esetleg egy kis levegőztetős szivacsszűrőt dobhatnál be mellé, még egy motoros már szükségtelen.
2012. márc. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

rendben köszönöm azt majd menet közbe nakkor szerzek be.

az lenne még a kérdésem hogy ha a nagy akváriumból venném ki a szűrőt és 40 liter vizet áttennék a kicsi akváriumba akkor mennyit kellene várni?

az aljzat miatt úgysem fér bele 54 liter és egyébként sem engedem teli. akkor mennyit kell várni?

és az esetleg lehet hogy 4 guppi és 1 hím betta lenne?

2012. márc. 1. 17:31
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

54 literesbe kevés hallal jó a Fan-1 igen.


A 165 literes akváriumba viszont kell a fan-1 az Atman at-3338 mellé, az maradjon csak ott. Oda nem elég egyedül a külső szűrő szerintem, de azt te látod igazán.

2012. márc. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szűrő is beállt és a víz is, akkor elég 1-2 napot várni, hogy minden letisztuljon.

Vízből mondjuk elég 50% állott, a többi legyen pihentetett, friss.

Betta ne kerüljön guppik mellé, háború lesz belőle.

2012. márc. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Tedd át a Fan1 régi szivacsát az újba, és akkor bele kavics, és mikor leülepedett, kicsit még vársz, aztán mehetnek bele a halak.


A régibe attól még marad baci a külsőszűrő úgyis tele van vele.

2012. márc. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 YourDestiny ***** válasza:
Én a második kérdésre válaszolok: az AT-3338 magában is elvisz 165 litert. Természetesen ez esetben perlonvatta nélkül ketyegjen.
2012. márc. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 YourDestiny ***** válasza:
Persze a jó szűrőtöltet alap, ezt azért hozzáteszem :)
2012. márc. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

marad a nagyban is így 1 belső is csak azért kérdeztem mert ugye abban jelentéktelen a fan1 biológiai szűrése és észre sem lehet venni ha új szivacs lesz a szűrőben a régi helyett.

köszönöm a válaszokat akkor a hosszúhétvégén cmegcsinálom és a ugom azt kapja a 7. születésnapjára.

korán belekezd d eúgyis segítek neki. :)

2012. márc. 1. 17:53
 10/15 A kérdező kommentje:

és annyit még (ezért nem írok új kérdést) hogy 4 guppi mellé kicsit nagyobb halat lehet tenni? vagy még valamit a 4 guppi mellé? vagy inkább legyen 6 guppi és kész?

ha lehet akkor valami 1 kicsit nagyobbat tennék bele, de ha nem akkor maradnak a guppik.

2012. márc. 1. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!