Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményed?

Mi a véleményed?

Figyelt kérdés

Az Eheim Classic 2211 külső szűrőről?

Vagy az atman at 3335 külső szűrőről.

ezekre van keretem sajnos. melyiket ajánlod? a DIY szűrő készítéssel vacillálok, ezért jobban szeretném az egyiket a kettő közül.



2012. márc. 2. 17:28
 1/9 kzs ***** válasza:

Mindkettő jó.

Nekem speciel Eheim van (tökéletesen megfelel), de az Atmanról is sok jót olvastam.

2012. márc. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Atmanom van. Még egyszer nem veszek ilyet, az is biztos. Bár Eheimem még nem volt, de most inkább olyat vennék.
2012. márc. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hány literes az akvárium?

nekem atman at-3338 van de nagyon meg vagyok vele elégedve. az eheimmel az a bajom hogy ott a minőség mellet a nevet is meg kell fizetni, az atmannál pedig csak a minőséget.

2012. márc. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, elsősorban tisztázzuk, mekkora akváriumról van szó.
2012. márc. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
72 liter
2012. márc. 2. 18:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem inkább az atman. Az eheimnél ez is jobb:

[link]


Amúgy jó az eheim, csak ez a 300 l/h azzal a maroknyi 1 liternyi szűrőtérfogatával még 70 literhez is elég kicsi.

2012. márc. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem Atman van, pont az a 3335-ös, 2 éve üzemel, csendes, semmi hangja nincs.
2012. márc. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
szűrőanyaggal töltve árusítják?
2012. márc. 2. 20:35
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát lehet venni anélkül is. Én az aqua depóban vettem szűrőanyaggal együtt, de már cserélgettem benne a cuccokat. Az alsó tálcába van nekem most siporax+lávakő összekeverve. A felső tálcába meg egy réteg perlonvattát tettem és van hozzá egy szivacs, azt a vatta tetejére, azért, hogy a vattát ne szívja be a motor.


De a szűrőanyagokat egy vödörben át kell mosni mielőtt használni akarod. Azért mondom, mert barátom telefújta az akváriumot porral, mert a siporaxban és a lávakőben is voltak apró porok. Na szóval azt majd mosd át mielőtt összerakod :)

2012. márc. 3. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!