Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen nanohlat tartanál...

Milyen nanohlat tartanál 120-literben?

Figyelt kérdés
Mert szerintem a nanohalakkal jobban lehet a természetes hatást elérni!
2012. márc. 2. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy érted a nanohalat ?
2012. márc. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 YourDestiny ***** válasza:
55%
Vörös neonhalat :)
2012. márc. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

előző: az nem nanohal...

kérdező: én szerintem törperazbórát... vagy amanda lazacot... de lehet hogy leopárd dániót (bár ez sem nano)

de ez attól függ hogy milyen a barandezés.. és hogy milyen halak vannak még benne... :)

2012. márc. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Természetes hatást én láttam. Lágy vízbe volt Boraras Brigittae-ből 50 db. Az szép volt ahogy együtt rajoskodtak. De sajnos nem bírják a csapvizet. Csak ozmo-val kevert vízben lehetne tartani.


Csapvízbe biztos meg lehet csinálni ugyanazt Boraras Urophthalmoides-sel, csak az sárga, vagy hát ilyen arany színű inkább úgy mondanám.


De a kedvencem az Aplocheilichthys Normani, kis fehér halak, azok cukik viselkedésre. Amikor kaja van, akkor szántják a víz tetejét úgy mennek fölül, napközben meg mindenhol úsznak. Ők meg tudják enni a tubifexet-szunyoglárvát is, nagyobb a szájuk kicsit, mint a borarasoknak. Egy kék világítás alatt jól mutatnak. Messziről csak azt látod, hogy világító kék pontok mennek mindenfelé, mert olyan kék szemük van, mintha apró kék ledek világítanának. Emiatt fotózni nehéz őket, képen mindig rosszabbul néznek ki. Ők könnyen szaporodnak. Társasban kevésbé, de úgy is volt nálam hogy előkerültek kis pár miliméteres kék szemű bébik, csak nem szabad túl magasra tenni a vízszintet, egy olyan 5-6 centit kell hagyni felül szárazon, mert nálam már 4db kiugrott amikor kicsit túl töltöttem vízzel az akit, úgy ha ilyen 3cm van felül abból még ki tudnak ugrani a sarkoknál.

2012. márc. 3. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 YourDestiny ***** válasza:
55%

tegnap 23:10


Tudom, de kicsik :)

Ha mindenképp nanohal, akkor csigasügrér :)

2012. márc. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!