Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik a halkabb szűrő?

Melyik a halkabb szűrő?

Figyelt kérdés
Atman AT-F302 vagy Aquael Fan 1. ha nemhasználom a levegőztető funkciót melyik a halkabb?
2012. márc. 3. 09:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs tapasztalatom az Atman-al. De az Aquael FAN-1 el van:) Ez egy elég halk szűrő, de ez szubjektív, hogy kinek mi a halk. Nekem halk, de mondjuk nekem megy a levegőztető rajta, és egy szobában alszok vele, és engem még így se zavar:)
2012. márc. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
aquael fan1 mellett írok én is ugyanis az enyém levegőztető nélkül teljesen hangtalan, de annyira hogy mindig azt nézem hogy megy-e vagy valamiér leállt. az atmant nem ismerem, de az én véleményem szerint az aquaelben megbzhatsz.
2012. márc. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Platypus ***** válasza:
Az Atman jobb nevű márka, de nekem nincs tapasztalatom vele. Aquael szűrőim vannak, mivel ez a legkönnyebben beszerezhető márka. Ez a legolcsóbb, ez kell a népnek, a minőségére azért lehet hallani panaszokat. Én személy szerint elégedett vagyok vele, ha jól van felszerelve, csak akkor hallom a hangját, ha közvetlenül mellette ülök, kifejezetten erre koncentrálok és totális csönd van.
2012. márc. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem Fan 1 plus van, az hangtalan

Atman belsőm nincs, de el tudom képzelni, hogy ugyanolyan az is.

2012. márc. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. nekem az atmanhoz húz a szívem,mert olcsóbb :D
2012. márc. 4. 08:46
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem az sem lesz se hangosabb se rosszabb minőségű.

akvarista.hu-n nézd meg a belső szűrős tapasztalatokat. azt még regisztráció nélkül is megnézheted.

amúgy nem tudom hogy rendelni akarod-e vagy elmész egy boltba és megveszed de érdemes a második megoldást választani mert a szállítás majdnem egy másik szűrő ára és az atmant ritkán lehet boltban kapni, az aquaelt pedig minden halakkal foglalkozó boltban szinte.

2012. márc. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ahol én veszem ott lehet kapni szerencsére :D személyesen veszem
2012. márc. 6. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!