Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez így milyen? Vagy töltsem...

Ez így milyen? Vagy töltsem fel teljesen vízzel?

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 3. 15:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
szerintem töltsd fel teljesen ;)
2012. márc. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Szerintem még felezd le!
2012. márc. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 YourDestiny ***** válasza:
Az szép, hogy a szikla kint van a vízből, de így félig feltöltve olyan semmilyen. Szerintem töltsd fel teljesen, vagy addig, hogy a sziklákból csak egy kicsi érjen ki.
2012. márc. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Platypus ***** válasza:
A fele-fele tényleg nem szerencsés arány esztétikai szempontból. Én valamelyik harmadig tölteném a helyedben. És raknék bele pár emers formával rendelkező gazt, pl. a sallangos vízipáfrány nagyon szeret kinőni a vízből.
2012. márc. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Aj, feltöltöttem, aztán pasim elvitte a fotógépet.
2012. márc. 3. 19:13
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is szebb, ha csak egy kicsit lóg ki a teteje.

Azért a barbi befigyel :)

2012. márc. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Debaromijó ötletet adtál. :) Nem rossz Mit akarsz benne tartani? Ugyanis ettől függ az egész. Nekem tarisznyarákok vannak hasonlóban és az is félig van feltöltve.
2012. márc. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagy békának kicsi az akvárium, nyílméreg béka megfullad a vízben, tarisznya rák levágja a leveleket, halnak alacsony a víz, tehát csigát. Vagy odaültetem a barbit a hegytetőre és mellé rakok egy műanyag békát. Nem tudom, gőzöm nincs :D
2012. márc. 3. 22:21
 9/13 A kérdező kommentje:
Azért kíváncsi lennék, hogy egy törpetarisznya rák mit alkotna benne.
2012. márc. 3. 22:23
 10/13 anonim ***** válasza:

Tarlóra vágna benne mindent. Ne tudd meg. :) De néhány hétig szép. Pl most vettem Karácsonymohát nekik, de az első 5 percben kaszált magának belőle.

Ha szereti egye csak. Nem sajnálom tőle. Csak jókat derülök rajta.

2012. márc. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!