Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 50 literes akváriumot kaptam,2...

50 literes akváriumot kaptam,2 fekete molly,1 fiú betta,1 lány betta, és 2 picike anci van benne. Még ha lehet bele halat tenni miket tehetnék?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 11:03
 1/7 anonim válasza:
47%
hát nagyobb halakat ne inkább a kisebb fajtákat olyan 1-t 2-őt de többet szerintem ne mert nem férnek el kényelmesen.
2012. márc. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

jajj ne már megint egy ilyen kérdés.. mért nem lehet bepötyögni a goole-ba hogy akvarisztika? vagy black moly????!!

a black mollynak minimum 90 literes akvárium kell [link]

az ancinak meg szintén 90 liter

a betták azok jók ebbe az akiváriumba.... mondjuk én vennék még 2 nőstényt melléjük

itt van a betta tartásáról minden: [link]

2012. márc. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az igazság az hogy a mollykat ugy kaptam egy barátnőmtől és csak egy 14 literes akváriumba tartottam idáig mert nem volt nagyobb. De abba is jol elvoltak azért gondoltam hogy 50 literesbe még rakhatnék valami más halat is.
2012. márc. 4. 11:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Végül is jól gondoltad, csak inkább mást, mint még.

Sajnos a most tartott halak nem ilyen méretbe valók, és egyéb okok miatt is rossz ez a társítás. Nem is párban kell őket tartani, meg az egész elég átgondolatlan.

Ha van rá módod, cseréld el őket oda illő halakra.

Mondjuk a hím bettát megtarthatod kiindulásnak, neki elég a hely. Csak 1 nősténnyel nem tartható együtt állandóan, 3 nősténynek meg nincs elég hely. Valami kis testű csapathal kell mellé, és kb ennyi fér el. Esetlen kisebb testű algaevőből pár db. (az ancik kinövik majd a helyet)

2012. márc. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Remélem hogy mire megnőnek az ancik addigra megnő az akvárium mérete is, mert úgy megtetszett hogy egy idő mulva nagyobbra szeretném lecserélni. Köszönöm a válaszokat ugy gondoltam hogy nem teszek semmi mást bele.
2012. márc. 4. 12:22
 6/7 anonim válasza:

Először is az Anci az 15cm-re is megnő (márint nekem akkora ) a másik pedig ezeket még tehetsz bele:


-fekete tetra (4db)

-1h,1n guppy

-Az ancikat szerintem cseréld ki páncélos harcsára

-meg 4db neont (igaz nagyon csapathal,mg külön aksi kell neki,de elvan,hidd el)

-meg tegyél bele 2db almacsigát és kész is,gyönyörű lesz.

2012. márc. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2012. márc. 18. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!