Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Megérkezett az új szűrő, fűtő...

Megérkezett az új szűrő, fűtő és a vízsugár terelőnek hogyan kell állnia?

Figyelt kérdés

Na szóval beüzemeltem meg minden... De segítséget szeretnék kérni hogy hogyan kell a terelőnek állnia milyen irányba? Nincs olyan tapadós cucc amivel oda tapadna az üveghez... az nem is gyári tartozéka? Meg nem-e baj hogy ennyire közel van egymáshoz a fűtő és a szűrő? Jó ez így?

[link]


2012. márc. 6. 15:24
 1/10 A kérdező kommentje:

[link] Ilyen most... 77literes

Most nem annyira szép, de 15én jönnek a halak és a növények, addigra a xifók át lesznek téve a másikba. Nyárra meg lesz fehér kvarchomok és valami növény talaj:D Meg vettem FLORA GLO T8 at is bele.

2012. márc. 6. 15:29
 2/10 A kérdező kommentje:

bocs ez a jó link

[link]

2012. márc. 6. 15:30
 3/10 anonim ***** válasza:

A tapadókorong gyári tartozék!!! Reklamálj, bár átvétel után nem tudom, mennyire foglalkoznak majd veled...


Szerintem rakd feljebb az egész szűrőt. A terelőlapot pedig állítsd úgy, hogy a kiáramló víz a felszínt is fodrozza, és jó áramlást is csináljon.

2012. márc. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor jó, A boltos ismerősünk nagyon rendes ember, de ha gyári tartozék akkor szerintem ahogy reggel hoztam gyorsan megnézegettük mivan benne, és lehet mikor kivettük ott maradt az asztalon... Majd felhívom hátha ott van nála. Ha meg mégsem akkor majd visszaviszem. Köszi!
2012. márc. 6. 15:48
 5/10 YourDestiny ***** válasza:
A vízáramot én hosszirányba állítanám, vagy a szemközt lévő sarok felé. A terelőt felfelé, hogy a vízfelszínt fodrozza, így nincs szükség a levegőztető csőre.
2012. márc. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Úgy állítsd, hogy az egész akváriumban kialakuljon valamiféle egyirányú áramlás. Azaz a szemközt levő sarok nem jó!
2012. márc. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A szűrő és a fűtő pedig simán lehet egymás mellett, sőt. Nálam a szűrő dobozába lehet csúsztatni a fűtőt.
2012. márc. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 YourDestiny ***** válasza:
Én keresztirányban goldoltam. Nem kell pont a sarok felé, egy picit lehet pl. a front üveg irányába húzni.
2012. márc. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kereszt irányba a vízsugarat nem állítom mert elvisz mindent... túl nagy áramlást csinál, a terelőt meg majd kitapasztalom de sztem így marad...:)

(A kérdező vagyok)

2012. márc. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sarok felé*
2012. márc. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!