Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit csináljak ha petés a...

Mit csináljak ha petés a törpe tarisznyarákom?

Figyelt kérdés
Van két törpe tarisznyarákom és az egyik petés lett kb 1 napja. Az lenne a kérdésem h mit kell csinálni ilyenkor pl.: kevesebbszer vagy gyakrabban etessem, gyakrabban cseréljek vizet vagy ilyesmi? Ha valaki tudja akkor az is érdekelne hogy kb. hány kisrákra számíthatok, mikorra várhatom őket és hogyan kell gondozni egy ilyen pici rákot (pl.:ugyanazzal etessem mint a nagyokat, rakjam őket külön akváriumba...stb.)

2012. márc. 7. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia nekem is volt petés a tarisznyarákom. és jelenleg is az. Semmit nem kell tenned.

Szűrőre én húztam egy harisnyát és megvártam a nagy napot. Mikor elengedte a petéket akkor pár napig nem ment a szűrő hiszen azok az apró jószágok a szívóhatás miatt mind a harisnyára tapadtak. 2-3 nap alatt letisztult a víz. Gondolom az aljzatra leültek azok az apróságok. Azóta viszont nem került elő egy újszülött sem.

2012. márc. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oké. köszönöm
2012. márc. 10. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!