Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik a szebb?

Melyik a szebb?

Figyelt kérdés

Ez két régi halam:

[link]


Ez meg két új halam:

[link]

[link]

[link]

Az új halak kékes-zöldes szivárványosan csillognak, csak az nem látszik a képeimen. Igazából ilyen színűek:

[link]


2012. márc. 9. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nekem a két "öreg" jön be. de a "frissek" is szépek:)
2012. márc. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik tetszik. Nem tudnék választani, bár nem is vonzanak annyira a halak. :D
2012. márc. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

az új halakból nem kellene minimum 4-et tartani? mert nekem úgy van az emlékezetemben..

amúgy szerintem nagyon szépek mindannyian:)

2012. márc. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem kérdés, nekem egyértelműen NÉMÓ a favorit...:)
2012. márc. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 YourDestiny ***** válasza:

Nekem a bohóchal nem tetszik, ám a sárga farkú nagyon baba :)

Az új lakók sem csúnyák, de én nem látok bennük semmi egyedit. Szóval a kis pankert szavazom meg az első képen :)

2012. márc. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Na igen, hát nem egy nagy csapat az biztos, de csak 200 literes az akvárium. Szerinted mehetne bele még kettő?

Félek, nehogy túl telepítsem.

2012. márc. 9. 22:51
 7/11 anonim ***** válasza:

régebbiek dekoratívabbak?


mekkorára nőnek?


200 liter 2 halnak semmi, mondjuk hogyha 20 centire nő akk értendő.. ha csak 10 -re sztem simán 4-5

2012. márc. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Itt a legerősebb a bohóc. Ő meg szokta nevelni a sötétkék punkot általában. Ezért a punk tart is tőle.


De mikor beraktam a két világoskéket, egyből nagy szája lett a kis punknak. Felborzolta a hátán a szőrt hogy nagynak tűnjön és breakelő mozgással próbálta ilyesztgetni az új betolakodókat, de nem ment oda hozzájuk, annyira nem bártor, csak 20 centiről ilyesztgette őket.


Mert a punknak van egy saját lakása jobboldalt, amit nagyon véd, a kék halak meg ugye nem tudták és mentek volna oda is.


De úgy látom az új halak megértették és mostmár csak baloldalt úsznak, vagy elöl.


A bohóc meg rendes volt, ő nem foglalkozott senkivel, csak bújkált a kis lágykoralljában.

2012. márc. 9. 23:10
 9/11 A kérdező kommentje:

Pár év kell ahhoz hogy megnőjenek. Addig még csinálhatok nagyobb akváriumot is, de egyelőre most nem tervezem.


A Bohóchal 8-9cm.

A punk hal (Sárgafarkú korallsügér) 6-7cm.


Az új halakat (Chromis Vidris) azt sajnos nem tudom.

Eddig ami legnagyobbat láttam, az olyan 5 centis volt.

2012. márc. 9. 23:23
 10/11 A kérdező kommentje:
Jelenleg ezek a halak mind olyan 3 centis körüliek.
2012. márc. 9. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!