Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Help! Találtam egy kishalat...

Help! Találtam egy kishalat az akváriumba, de fogalmam sincsen hogy melyik hal szülhette segítség?

Figyelt kérdés
Gyorsan megépítettem a szülőboxot és bele is tettem, adtam neki apróra morzsolt vizibolhát... Kezdő vagyok még sajnos 3hete van csak még meg az akvárium... Az lenne a kérdésem hogyha valahogy rájönnék melyik szülne hogy csináljam? Tegyem bele a szülőboxba igen, de ha bele teszem miután megszül nem eszi meg őket?
2012. márc. 9. 22:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
A halak nem szülnek... Vagy minidelfinjeid vannak?
2012. márc. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Istenem...-.-" Minek szólsz be ha nem értesz a témához fogyatékos...
2012. márc. 9. 22:24
 3/12 anonim ***** válasza:

Hm, vigasztaljon a tudat, hogy akadnak nálad is kezdőbbek. Mint az első válaszoló (vagy én, mert sajnos sok okosságot nem tudok).


"Az elevenszülő halak, az akvaristák által tartott egyik legkedveltebb és leggyakoribb halfaj! Szinte mindenkinek az első akváriumában megtalálható volt egy, vagy több elevenszülő hal is. A legkedveltebb ilyen elevenszülők a guppik, a plattik, a szifók, a mollik.


Az elevenszülő halak, az akvaristák által tartott egyik legkedveltebb és leggyakoribb halfaj! Szinte mindenkinek az első akváriumában megtalálható volt egy, vagy több elevenszülő hal is. A legkedveltebb ilyen elevenszülők a guppik, a plattik, a szifók, a mollik.


[link]

2012. márc. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bocs, az idézetet nem értem, miért tette be kétszer...
2012. márc. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 YourDestiny ***** válasza:
Akkor kíváncsi lennék, hogy az elevenszülők mit csinálnak? Oké legyen, nem szülnek, utódot hoznak a világra :)
2012. márc. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Első: a vivivparok elevenszülők.


Kérdező: elsőnek nincs ugyan igaza, de a halak nagy többsége ovipar, s ők valóban nem szülnek. Milyen halaid vannak? Nem hinném, hogy elevenszülő lenne köztük.

2012. márc. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Na tisztázzuk nem vagyok sík hülye:D(kösz plam olvastam már:))

Rengeteget olvastam... és cask eleven szülők vannak az akváriumomban.

Kezdem: Átmenteileg 3xifo elég nagy a hasukban a fekete de nemtudom hogy mekkorának kell ahoz lenni hogy "utódot hozzonak a világra"

plattik: ma hoztam egyet aminek eléggé nagy hasa is van( de ma hoztam, lehetséges hogy a stresztől "kipottyant" egy)?

meg 3 gyönyörű fátyol farkú fekete molly-m

Az akvárium 90 literes tudom hogy a mollykank kicsi vel nagyobb kéne de majd meglátom mi lesz...

Igy gondolkodva:

A kishal fehér. Olvastam valamelyik halnál hogy a születendő utód rögtön szines... A fekete mollykat kizárhatjuk marad a platti és a xifo...

2012. márc. 9. 22:54
 8/12 A kérdező kommentje:
Elnézést a helytelen írásmódért, de már álmos vagyok.:D
2012. márc. 9. 23:01
 9/12 A kérdező kommentje:

Na jól emlékeztem.. Itt van

"A platti nőstények harmincnaponként kb. 30 utódot tudnak a világra hozni. Ezek az első pillanattól kezdve pontos másolatai a szülőknek, akik normális körülmények között nem szokták felfalni őket, de azért nem árt vigyázni és egy kicsit jobban figyelni rájuk!"

Akkor ezekszerint csak a xifó lehet?

2012. márc. 9. 23:07
 10/12 anonim ***** válasza:

Az szülte, amelyiknek nagy volt a hasa.

De majd kiderül ha megnő a kis hal.

2012. márc. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!