Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért van az hogy a külső...

Miért van az hogy a külső szűrőakváriumomnak az utolsó részénél ahol van a víz pimpa, napokig egy szinten áll a vízszint, néha gondol egyet és teljesen lemegy a vízszint, úgy hogy én nem nyúlok se az akváriumhoz, se a szűrőakváriumhoz, se a pumpához?

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy a szívóági pipa, vagy a szűrőanyagok tömődnek el, így nincs elég vízutánpótlása és elszívja maga alól a vizet. Ellenőrizd a csövet, esetleg használj előszűrőt.
2012. márc. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia.

Használok előszűrőt,azaz perlon vattát,amit gyakori rendszerességgel tisztítok.

A szívó ági pipa meg 4cm átmérőjű,nem hiszem hogy az eltömődne,teljesen tanácstalan vagyok,és már idegesít ez a dolog.Mármint hogy mondjuk 1 hétig jól működik,éjjel nappal megy amúgy, és egy váratlan pillanatban kinyomja a pumpa az összes vizet :S

2012. márc. 9. 23:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Passz. Lehet, hogy ingadozik a motor propellere. Nem tudom.
2012. márc. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!