Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tehetek bele még lakót?

Tehetek bele még lakót?

Figyelt kérdés

44literes akvárium, élő növényekkel, 1 Betta, 3 bohóccsuka, 3 törpe szívóharcsa és 2-3 hólyagcsiga(ők növénnyel jöttek).

Mehet melléjük valamilyen nagyobb csiga?..Zebracsiga?

Esetleg még hal?Rájuk gondoltam:

[link]


2012. márc. 10. 10:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok tapasztalt (remélem, csak még), de szerintem ez már túl van telepítve. De majd jönnek úgy is tapasztaltak, ők segítenek. :)
2012. márc. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen ne kerüljön be több állat!

Ha üresnek érzed az akváriumot, telepíts még növényeket!

2012. márc. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
:)köszi!akkor a halat már felejtem is..csiga sem jöhet???:)
2012. márc. 10. 10:49
 4/13 A kérdező kommentje:
Murr..csigát is felejtem..köszönöm!később ért a válaszod, mint az előző kommentem.
2012. márc. 10. 10:51
 5/13 anonim ***** válasza:

Én nem terhelném tovább nagyobb csigával, hidd el, a hólyagcsigák hamar elszaporodnak majd.

Ennyi hallal szerintem már nagyon színesnek kell lennie az akváriumnak, tényleg inkább valami szép növénnyel töltsd ki a teret, többet dob rajta, mint egy újabb állatfaj.

2012. márc. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Oké, nem hozok többet..ígérem!:D

Növényekkel is megpróbálok várni, hátha elburjánzik, ami már van..majd készítek képet és valahogy idebiggyesztem, hátha valami hiányosság még szembetűnik valakinek.

Köszi!:)

2012. márc. 10. 13:33
 7/13 A kérdező kommentje:
2012. márc. 10. 14:39
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem ez tetszik, nagyon szép :) Esetleg valami magasabb növény még lehetne, de így is jó.
2012. márc. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

húha hát ez nagyon tetszik?

honnan van az akvárium ?

vagy csináltattad? mert pont ilyen akarok énis:)

2012. márc. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon szépre sikerült az akvárium. Biztos, hogy csak 44 literes? Mert így ránézésre simán elfér még benne a 6 törpe páncélosharcsa. Milyen a szűrésed?

Lehet, hogy elhamarkodottan beszéltelek le a további lakókról.

Még egy kis csapat parázslazacot is el tudnék képzelni (persze csak a harcsák helyett), vagy esetleg néhány titteyát.

2012. márc. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!