Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy te tetszik az új diszhal....

Hogy te tetszik az új diszhal. Info?

Figyelt kérdés
Szerintem elég randa lett...
2012. márc. 11. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát eléggé elcseszték, nagyon komolytalan a kinézete a rengeteg gagyi reklám miatt.

Ráengedtem az adblock plus-t, le is tiltotta a fél oldalt.

2012. márc. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
gagyi az egész teljesen elcseszték. Ránézésre nem tűnik olyan jó, megbízható és komoly oldalnak mint a régi kinézettel.
2012. márc. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem egy kicsit jobb lett. A halak osztályozása például elég béna volt azzal az idétlen kékkel és azt sem értettem, hogy miért van néhány kategória pirosban. De a Díszhal.info gyökereiben vesztette el a hitelességét, amikor létrejött. Az egész anyagot könyvekből másolgatja ki a csóka. Minek ír weboldalt, ha könyveket copyzik? És mi van a szerzői jogokkal?
2012. márc. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Platypus ***** válasza:
100%

Sajnos van alap a kritikában, hogy összelopkodott szövegek és képek vannak rajta. Ebből a szempontból elég necces hogy a reklámbevételt ennyire erőltetik.

Másrészt viszont nagyon hasznos oldal, hatalmas hiányt tölt be. Az interneten egyetlen más összeszedett fajismertető sincs magyar nyelven. Mint felhasználó, valahol jogosnak érzem hogy az ingyen tartalomért reklámot kelljen bámulni, de ritka ronda és tolakodó módon oldották meg. Eddig se a szépséges dizájnért olvasgattuk ezt az oldalt, de most kifejezetten rosszul esik ránézni.

2012. márc. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De mért van ilyen szürke alapja? Az a nagyon béna benne.
2012. márc. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
de ti is onnan osszáto az eszet...
2012. márc. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
osszátok
2012. márc. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
nem, mi azokból a könyvekből osztjuk az eszet, ahonnan a diszhal.info is másol. Ha pedig a diszhal.infora hivatkozunk, azért van, mert azt egyszerűbb megnézni, mint beszerezni egy könyvet.
2012. márc. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 YourDestiny ***** válasza:
A régi valahogy halasabb volt. Nekem az új felület se rossz, viszont az, hogy a reklámok miatt összenyomták a képeket ilyen miniatűrökre, elég idegesítő.
2012. márc. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!