Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 10-15 red cherryt hány literes...

10-15 red cherryt hány literes akváriumban lehet tartani? Mekkora teljesítményű szűrő kell hozzá? Milyen növények és dekoráció?

Figyelt kérdés

2012. márc. 15. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
A red cherry szerintem fán szokott teremni, nem értem miért akarnád azokat vízbe rakni.
2012. márc. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

30-40 körüliben elfér a 15. Viszont a szaporulattal is számolni kell, mert ezek szaporodnak, mint a nyulak.

Szűrőből keress egy olyan 200-300 liter/órás teljesítményűt, belsőt. Ha esetleg nagyok lennének a beszívóág lyukai, rácsai, akkor esetleg harisnyával meg tudod akadályozni, hogy beszívja őket.


Mindenképpen rakj nekik mohákat, a gömbalgát ( [link] egyenesen imádják, sokat kapirgálnak, matatnak rajta, jávai moha ( [link] is mehet, mondjuk rákötözheted egy vasfára vagy kőre. Gyökeres növényekből igazából olyat raksz be, amit a világításod enged. Ezt nem írtad. De a két mohához, amit írtam pl. az anubias nana ( [link] illik, nem igényel sok fényt, és nem is növi ki az akváriumod. Ezt nem szabad elásni, mert elrohadnak a gyökerei, ezt is fára, kőre, tereptárgyra lehet kötözni.

2012. márc. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem 30 literben elvannak egy aquael fan1 szűrővel de elég gyorsan fognak szaporodni. a növényeket és a dekorációt azt nem tudom.

Első a red cherry az egy garnéla faj és nem a piros cseresznye. azt miért írná a kérdező angolul?

2012. márc. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 YourDestiny ***** válasza:
Én is 30 litert javasolok.
2012. márc. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!