Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A Betta hím elvileg nem...

A Betta hím elvileg nem bántaná a red cherry garnélákat igaz? (54l)

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 10:08
 1/5 YourDestiny ***** válasza:
Elvileg bántaná. Az 54 liter elég nagy a bettának és a garnéláknak, így az amano garnélával lehet próbálkozni, de a red cherryt én nem tartom jó ötletnek.
2012. márc. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a betta elég lassú hal, meg egész végig a víz tetejénél úszkál...Legalábbis az állatkereskedésben ilyen volt... Ha nagy hülyeséget mondtam bocs:D 54literben meg ha van elég növény és más nagyobb halad nincs ami megehetné őket, szerintem nem nagyon bántaná:)
2012. márc. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem megeszi, de kipróbálhatod
2012. márc. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Több, mint valószínű, hogy a red cherrykből kaja lesz.
2012. márc. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet társítani őket. A betta tuti, hogy szekálni fogja az RC-ket, ha nem is eszi meg egészben, biztos odacsíp, és az a sokk már elég a garnéláknak hogy belepusztuljanak. Az amanokat viszont megpróbálhatod.
2012. márc. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!