Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tartottál már endler guppit?

Tartottál már endler guppit?

Figyelt kérdés
Mire figyeljek oda?120 literbe lennének.Mennyit,és hogyan,hogy ne lgyen beltenyészet,és esetleg ki tudjak alakítani egy saját vérvonalat.Rendelkezésemre áll még két 30 literes akvárium.Saját vérvonal csak egy eshetőség:)De a beltenyészetet mindenképp el akarom kerülni!
2012. márc. 17. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2012. márc. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,zöld kéz:)De ezt én is tudom.Beírom a gugliba és kész!Saját tapasztalatra lennék kiváncsi,vagy esetleg a kérdésre választ.
2012. márc. 17. 21:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tartottam. Hát nincs nagy helyigényük. A 100 literes akváriumnak csak a közepén voltak mindig és ott kergetőztek, úgyhogy simán elvannak 30 literben is. Nem úsznak olyan nagyokat mint pl a neonhal.
2012. márc. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hable. Neked előjöttek más variánsok?Vagy olyanok lettek a kicsik mint a szülők?
2012. márc. 17. 21:35
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Áh, nem szaporodtak. Csak 4db volt, RC garnélákkal, neonokkal, amanda lazacokkal, ez se sokáig, mert elajándékoztam őket:

http://www.youtube.com/watch?v=D70pHy8hGyA&list=UUgr5ty0Rli3..

De az is lehet hogy ez már vad guppival keveredett.

Méretre nem voltak nagyok, de kitudja mik volt ezek.


Elvileg előjöhetnek olyan színváltozatok, ami színek a szülőben megtalálhatók, illetve annak a keveréke, de akár még a nagyszülők színei is visszatérhetnek az utódon. Tehát így azért elég sokféle variáció létrejöhet.

2012. márc. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!