Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit tudok tenni az almacsigámm...

Mit tudok tenni az almacsigámmal mer már vagy a 24 csomó petét rakta le?!

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 15:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát vagy beteszel valami halat, és akkor amiatt nem fognak annyira szaporodni, vagy szelektálsz. Esetleg nézz szét akvarista.hu-nak fórumain itt az almacsigákat ingyen vagy akár pénzért is el lehet ajándékozni vagy adni.
2012. márc. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát a csigák már csak ilyenek. Esetleg szedd ki a petéket és húzd le a wc-n...
2012. márc. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Van egy Vitorlás halam és egy Dánióm meg egy rák!! De am köszi:)
2012. márc. 20. 15:50
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát én szedem!csak a suli mellet nem bírom!
2012. márc. 20. 15:52
 5/15 anonim ***** válasza:
Figyelj erre van egy nagyon nagyon jó módszer az állatkereskedésbe árulnak csigaevő csigát itt egy link így néz ki [link] ha egy ilyen csigád van akk biztos nem lessz annyi almacsiga =)
2012. márc. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Azt azért megkérdezhetem, hogy az egy db vitorláshal és egy db dánió mekkora akváriumban vannak? Mert ezekből egyikből sem tartunk 1 darabot, mivel csapathalak.
2012. márc. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 kolettka85 válasza:
Nálam a domestos vált be akvárium cserénél azzal mostam át mindent...:)
2012. márc. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ne hallgass az utolsó válaszolóra. Először is csiga miatt nem kell kirámolni mindent az akváriumból, másodszor meg domestosszal még véletlenül se takaríts, mert elpusztítod a jó bacikat is. Nem véletlen az sem, hogy a csapvizet is pihentetni kell egy napig, hogy kimenjen belőle a klór.
2012. márc. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 kolettka85 válasza:

Csak azért írtam,mert nálam ez működött.Persze ezért nem kell mindent kirámolni,hanem ha esedékes az akvárium vízcseréje én arra az esetre írtam ezt.17 éve vannak halaim.

A vizet én is hagyom állni több mint egy napig,de a domi tényleg mindent fertőtlenít amit kell,persze itt a kavicsokra,dekorációkra gondolok.

Nálam a jó pár év alatt ez vált be.Persze egy két csiga fajta még ezt is túl élte,de nem szaporodtak el.

2012. márc. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
"esedékes az akvárium vízcseréje" nagyon ritkán szabad csak teljes vízcserét csinálni, van hogy évekig nem kell. Ha 17 év alatt ennyit nem tudsz, meg doestossal fertőtlenítesz az akváriumban, akkor gratulálok. Elmondom, hogy a "csak kavicsok meg dekorációk" lemosásával is gyengíted a biológiai szűrésed, már ha egyáltalán tudod az mi. Bár kétlem, mert akkor nem domestossal takarítanál. Nem az évek száma határozza meg a tudásod, én egy éve tartok halakat, de valószínű többet tudok, mint te.
2012. márc. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!