Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ennyi/ilyen halakat tehetek...

Ennyi/ilyen halakat tehetek 112 literes akváriumba?

Figyelt kérdés

6 vörös díszmárna, 10 neonhal, 5 törpe szívóharcsa.

Ennyi elég vagy sok már?


2012. márc. 21. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, simán raknám márnákból is a 10-et!
2012. márc. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen ennyi pont elég. Kb ennyire is kene le terhelni a vizet.
2012. márc. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én azért neonból még tennék 5-öt, meg törpe szívóharcsából is, pedig nem vagyok egy túltelepítős fajta. Ennyit még nyugodtan el kell bírnia egy normál akváriumnak.
2012. márc. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha nem pénz miatt nem szeretnél többet akkor szerintem:

10 vörös díszmárna, 15 neonhal, 6 vagy 8 törpe szívóharcsa.

2012. márc. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem pénz miatt:) akartam is még belőlük csak nem tudtam biztosra hogy tehetek e még :) köszi a válaszokat!!
2012. márc. 21. 15:40
 6/10 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy mennyire figyelsz oda az akváriumra. Ha nem foglalkozol vele sokat, akkor nem kell bele sok hal, mert a több hal többet kakál, pl akkor sűrűbben kell porszívózni.


De ha rendszeresen cseréled a vizet, és úgy látod hogy jó a szűrésed, akkor lehet több halat is beletenni.


Én pl általában sok növényt tuszkolok az akváriumokba, kevés hallal, és ebből még sosem volt baj. De tény hogy az jobban néz ki ha egy nagyobb halraj úszik együtt.

2012. márc. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Foglalkozom velük, nem csak tartom mert jól néz ki hanem rendben is tartom, legalábbis úgy gondolom :) 1 belső szűrőm van eheim pick-up 2010-es, és növényt is akarok jó párat. Talajporszívóm is van szóval azért törődöm vele :)
2012. márc. 21. 19:44
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem fogja bírni a szűrő!

Ez tapasztalat, ugyanilyen méretekkel nem bírta.

2012. márc. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát, most már ilyen van, megpróbálom.
2012. márc. 22. 18:33
 10/10 anonim ***** válasza:
A halak így teljesen rendben vannak, viszont a szűrés nagyon alacsony, hidd el, nem fogja bírni. Jobb lenne ha vennél egy külső szűrőt, de ha nem szeretnél, akkor minimum még egy eheim2010-est a mostanid mellé.
2012. márc. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!