Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen növényeket tegyek a...

Halkedvelő*-* kérdése:

Milyen növényeket tegyek a vitorláshal akváriumába?

Figyelt kérdés
vitorláshal
2012. márc. 26. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
bármit tehetsz. a vitik nem bántják a növényeket, de a vitorlásoknak jó, ha van benn vallisneria és vmi úszó növény pl békatutaj
2012. márc. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Barátom vitorlása a ricciát buzerálta mindig a víz tetején. Arra volt rákattanva.
2012. márc. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
valisneriák ehinók rottala minden mehet bele csak legyen a növénynek elég fény
2012. márc. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Csak a világítástól függ(meg persze a tától,stb...).Ha nincs Co2-d,meg tápod,akkor anubias fajták.Egyébként meg mohákat is lehet.Azok nálam szépen nőnek.Hány literben vannak a halak(meg hány v.halad van?)
2012. márc. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tom a valisnéria simán elvan co2 és folyékony táp nélkül meg az ehinók is! de lehet egy kis gyökértáp nem árt nekik.
2012. márc. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszii a komikat:))
2012. márc. 30. 19:29
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát most szegény egy két hete még egy 20literes akváriumba szemvedet egy hete kaptam meg a 45literes akváriumomat és kiszámoltuk ha 150litere 5halat lehet akkor egy halat pont 45litere,most már nagyon kinyítja az uszoját és látom rajta hogy bolgog műnővények vannak az akváriumba és a nagy ami majdnem kilóg az akváriumból a között szokot uszkálni és a kicsiket is megkerüli sokszor csak mindig szeretnék újítani hogy ne azt higye hogy csak 1helyen uszkál mindig.

És sok tapasztalatom van már 1könyvet is és sokszor a blogokat is nézem.És tudom mit jelent az hogy szűrő,melegítő stb..

2012. ápr. 25. 20:24
 8/9 A kérdező kommentje:

Szóval műnövényeket ha lehet küldjetek linket most azokat nézem.

És még 1kérdés én lemez kaját adok neki még azon kívül mit lehetne adni neki mert tudom hogy szúnyoglárvát lehet és még azon kívül valamit??

2012. ápr. 25. 20:26
 9/9 anonim válasza:
A hal még fiatal? Mert ha igen akkor egy ideig maradhat a 45 literesben de ez nagyon pici lesz neki. Minimum 120l kell neki akkor is ha egyedül van. Felnőttként nem fog elférni benne rendesen. Nézd meg a neten mekkorára nőnek! A növényevés meg minden vitorlásnál más lehet, mert az enyéim megettek minden növényt meg egész nap azon dolgoztak, hogy kihúzkodják. :) Ami aranyos volt de azért egy idő után bosszantó visszarakosgatni.
2012. júl. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!