Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ezzel el tudok érni valami...

Ezzel el tudok érni valami eredményt?

Figyelt kérdés

még most tervezgetem a co2 rendszeremet.

csak egy kezdő tapasztalatnak kellene. meg szeretnék bizonyosodni, hogy működőképes-e a dolog.


köszi!


link: [link]


vagy próbálkozzak inkább élesztős rendszerrel?

az élesztős rendszerhez mennyit keverjek be egy 70 literes aksihoz? mi a véleményed az élesztős co2-vel kapcsolatba?

köszi!



2012. márc. 26. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
2 literes kólásüvegbe mondjuk 1 liter vizet és egy késhegyni élesztőt, meg valamennyi cukrot. Hát próbáld ki.
2012. márc. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyébként a növények örülnek neki, a semminél többet ér, csak néhány nap után keverheted újra.


Meg pl estére zárd el, vagy ha nem tudod elzárni akkor estére levegőztetőt porlasszál a vízbe, mert éjjel a növények is CO2-t bocsájtanak ki akkor oxigént semmit, aztán így lehet hogy megfulladnak a halak.

2012. márc. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Illetve azt is csinálhatod, hogy éjjelre csak kiemeled a vízből a cső végét. Szóval hogy akkor ne menjen a vízbe ha nem muszáj.
2012. márc. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hali én évek óta élesztőset nyomatok és elég jól műkszik.

recept:- 2 db capis üveg

-kb fél liter vízben amit melegítesz keverj el úgy 3-4 dl cukrot és közben adj hozzá zselatint( az mindegy h mennyi csak jó " kemény legyen ha kihűl szóval nem kell vele kesztyűs kézzel bánni" ha elkezd kihűlni öntsd az egyik capis üvegbe és tedd be a hűtőbe egy pár óra hosszáig. ha ez megvan vedd ki a hűtőből tegyél bele kb 1/3 élesztőt és önts rá kb fél liter langyos vizet, a másik üvegbe meg tegyél kb egy liter vizet szereld össze tegyél a végére egy kis diffúzort( én vaterán vettem egy 1000 ért) vagy valami jó kis porlasztót, de akkor tegyél rá egy jól szigetelt kis csapot vagy olyan csapot ami összenyomja a légycsövet és akk majd azzal állítsd be, hogy mennyire bubizzon.

még mielőtt valaki panaszkodna, hogy a capis üveg nem bírja a nyomást elárulóm neki nekem kb 1.5 éve van egy ilyenem és még semmi baja nincs nem durrant szét stb de egy idő után a kifúrt lyukaknál újra kell szigetelni a kupakokat fbs sel. de ha ez nem elég tedd bele egy erős szemeteszsákba, biztos ami biztos. ha érdekel a dolog szívesen küldök róla képeket, hogy hogyan fúrd ki a kupakokat, hogy szereld össze a kis ketyerét.

2012. márc. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja és sztem jobb mint amit linkeltél, de lehet nem árt mellette nyomatni egy kis folyékony cot! én is használok
2012. márc. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!