Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Eheim Classic 2215-öt érdemes...

Eheim Classic 2215-öt érdemes venni?

Figyelt kérdés
Most 20 ezerért tudnék venni, de nemtudom megéri-e 250-es aksihoz, vagy maradjak atmannál.
2012. márc. 28. 07:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Én 250 literre kevésnek érzem ezt a szűrőt. Egyáltalán nem rossz egyébként, de azért szerintem keresgélj még.

Ha szűrőtöltet nélkül 20 ezer, akkor nem is éri meg, az egy átlagos ár. Ha valami minőségi töltetet adnak hozzá, akkor érdemes elgondolkozni.

Illetve a duplacsapok is fontosak, nagyon megkönnyítik az életet és nem olcsók.

2012. márc. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gyári szűrőtöltettel van, garancia és csapok nélkül.
2012. márc. 28. 10:53
 3/6 A kérdező kommentje:
Pontosabban gyári biológiai töltettel van.
2012. márc. 28. 10:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne vedd meg. A biológiai töltetek tömődnek, elöregednek. Nincsenek hozzá csapok, azok is benne vannak 2-3000 Ft-ba. Ha csak a töltetek felét lecseréled, az még 4-5000 Ft. Tömítések is öregedhetnek, a rotor is elkopik, ha ezeket is cserélni kell, az gáz. És mivel nincs rá gari, ha másnap mégis tönkremegy, akkor ennyi volt, nincs mit tenni.

Szerintem alkudd le töltet nélkül olyan 12-15 ezerre, hátha odaadja. Úgy már megérheti.

2012. márc. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 YourDestiny ***** válasza:
Ez a szűrő legfeljebb 80-100 literhez jó. 1200 liter per óra és 12 literes szűrőtartály alatt szerintem ne is gondolkodj. Az Atman szűrők jók. Ajánlom a TetraTec EX1200-at. Bár a gyári töltet felejtős, az ár/érték aránya mégis kiváló.
2012. márc. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt hozzá teszem, hogy a szűrő bontatlan, csak mar egy ideje áll a gazdajánal és nem lett felhasználva.
2012. márc. 28. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!