Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan szállítsam a halaimat?

Hogyan szállítsam a halaimat?

Figyelt kérdés
2 guppiról lenne szó.Elajándékozom őket,de ötletem sincs,miben utazzanak.A tárolóban töltött idő összesen kb.2 óra lenne.Viszont semmi erre kitalált zacskóm nincs.Sima átlátszó nejlonzacskó van.Van még pár átlátszó műanyag doboz,meg 1 befőttesüveg.Miben szállítsam őket?
2012. márc. 30. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem van egy kis dobozom műanyag tetővel de nem vákum tetős tupperes vacak, hanem csak egy sima tető. kb: 5 liter az űrtartalma. Mikor vásároltam a halaimat, akkor ebben utaztak. Raktam bele vizet az akváriumból kb 2 litert, és az eladótól is kértem hogy a zacskóba bő vizet tegyen mert messzire viszem a halakat. Kint a parkolóba beleöntöttem a halakat, és annyi vÍzzel, hogy kb félig legyen a doboz. Rákokat is így hoztam haza. Ja időt nem írtam. Szeged 40 perc, mozi, séta a Tisza parton, 3-4 órát tui voltak a dobozban. Elhullás még hetek múlva sem volt.
2012. márc. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én be szoktam menni kereskedésbe és veszek nagyobb méretű zsacsikat. Múltkor adtak 10 darabot 200 Ft-ért, de ilyen erős falú, lekerekített aljút, nagyon megérte.

Ilyen távon úgy lenne jó csomagolni, hogy legalább 1 liter víz és 0.5-1 liter levegő legyen nekik.

2012. márc. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mix:) válasza:
Ha nem túl kicsik a műanyag doboz ,akkor szerintem az is megfelelő lesz :)meg töltöd vízzel s abban is el lesznek :)...2 ora az nm olyan sok :P
2012. márc. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!