Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hemianthus micranthemoides el...

Hemianthus micranthemoides el van low-tech akiba?

Figyelt kérdés

Akvárium:25l

Világítás:13W

Tápozás:Easy Life profit és napi Carbo

Talaj:JBL Aquabasis Plus és felette bazalt

És légyszi írjatok róla tapasztalatokat is


2012. ápr. 1. 19:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja igen és az lenne még a kérdésem, hogy ha 2 db 15-20cm magas és 15cm széles bokrot akarok belőle csinálni ahoz hány db tropicás cserép kellene belőle és milyen gyorsan nőne ilyen körülmények között ?
2012. ápr. 1. 20:02
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha azt írod, hogy kereklevelű törpebakopa, akkor is értjük. Sőt, talán jobban. Szerintem igen, "el van" benne. :)
2012. ápr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocs nemtudtam hogy kereklevelű törpebakopa a Magyar neve
2012. ápr. 1. 20:04
 4/5 Platypus ***** válasza:

Sosem hallottam még kereklevelű törpebacopáról. Főleg, hogy víz alatt kifejezetten hosszúkás levelei vannak. Inkább törperotala, ha már valamihez hasonlítani kell. A HM a közismert neve :)


Nekem ennél kicsit rosszabb fényviszonyok között elvan azonos tápozással. Nem nő valami nagy lendülettel, és sűrű bokrot se várj el tőle. Összességében jó választás ilyen kis akváriumba.

2012. ápr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze. Fölfele fog nőni, és ha nagy fény alá teszed akkor elég gyorsan, de oldalra nem terjed. Néha kettévágod és beülteted mellé. Így alkot egy bokrot.
2012. ápr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!