Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Neonhalakat világos aljzatú...

Neonhalakat világos aljzatú akváriumba rakni nem is érdemes megpróbálni, vagy meg tudják szokni azt is?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem raknék. A színük se lesz olyan, meg stresszelni fogja őket. Aztán idő előtt elpusztulnak, fogékonyabbak lesznek a betegségekre. A természetes élőhelyükön is sötétebb a víz.
2012. ápr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm, akkor újabb kérdés:

Mely kisebb színesebb halak bírják a világos aljzatot?

2012. ápr. 3. 14:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyik hal sem szereti a kifejezetten világos aljzatot, mert nagyon visszaveri a fényt. Ami szereti és bírja, azok leginkább a sügérek, de neked ez most nem lesz jó. Miért nem találod ki először, hogy milyen halakat szeretnél, és utána kialakítod nekik a megfelelő életteret?
2012. ápr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert már megvan régóta az akvárium csak most új halakat rakok bele.
2012. ápr. 3. 16:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja értem. És aljzatcserét miért nem szeretnél? Fekete bazaltzúzalék nem drága, és máris jó a neonoknak. Mekkora az akváriumod?
2012. ápr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Most komolyan ennyi hülyeséget.. az a hal úgyis megszokja a talajt.. szerinted mikor zöld, pink meg lila aljzatú kereskedésben van vagy sok szállításnál zacskóban van akkor majd a fehér aljzat nem fog neki megfelelni? Nekem hófehér aljzat évek óta.. neonhallal,harcsával, tigris bóciával, zebra dánióval, aranyhallal, kék gurámival semmi bajuk. Ha nagyon rikít tegyél bele sűrűbb dekorácíót növényt mohát.. eszem megáll néhány embertől..
2013. okt. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!