Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Most vettem Aquael Mini...

Most vettem Aquael Mini szűrő-levegőztetőt használtan. Nem tudom, hogy kell összerakni. Segítség?

Figyelt kérdés
Odáig eljutottam, hogy az ábra szerint összeraktam, de az ábrán nincs az a kis 3szög alakú tölcsér, azt hova tegyem? Tudnátok képet linkelni egy ilyen szűrőről, ami már üzembe van helyezve az akváriumban? Kerestem, de csak olyat találok, mint ami a dobozon van, az meg semmi, odáig eljutottam :)
2012. ápr. 5. 14:12
 1/4 anonim válasza:
2012. ápr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi!

és a második képen a cső végén a kis bigyusz tetejét le kell venni (az a kupakot)?

2012. ápr. 5. 19:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem, az a szabályzó. Ha tekergeted, majd hallod, hogy változik a levegő porlasztás. (2 db-ból áll) Ha leveszed, hangosan szörcsög.


Ha teljesen elzárod, (vagy az egész csövet leszeded) akkor a kifolyó csövön lévő, általad tölcsérnek hívott terelő lapot érdemes megfordítani, hogy felfelé terelje a vizet.

Úgy teljesen hangtalan, és ha erősen fodrozódik a vízfelszín, akkor úgy is beoldódik elég O2, és nem kell buborékoztatni.

2012. ápr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszi!!!!
2012. ápr. 7. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!