Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért olcsók a nagy akváriumok...

Miért olcsók a nagy akváriumok használtan?

Figyelt kérdés
Hirdetos oldalakon a 200 liter felettiek új áruk fele,harmada.Ilyen nehéz eladni oket?
2012. ápr. 6. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék... Láttam olyat hogy 200literes teljes felszereltséggel 16000ft...
2012. ápr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
200literes akváriumot csak magába NEM KAPSZ ENNYIÉRT...:D
2012. ápr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2012. ápr. 6. 17:32
 4/9 anonim válasza:
Az utolsót foglalom, més veszem is meg, hivom is az ürgét
2012. ápr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Noti75 ***** válasza:

azért, mert használtak... :)

a kis akváriumot is ugyanúgy megkapod a bolti ár feléért-harmadáért, ha használt.

nyilván nincs rá garancia, nyilván egy évek óta használatban lévő akvárium előbb kezd majd el szivárogni, mint egy vadonat új. mondjuk a szivárgást könnyedén orvosolhatod fillérekből.


én alapjában a kérdést nem értem. ha valami használt, akkor az evidens, hogy olcsóbb, mint a boltban vásárolt új. így van ez autóval, bútorral, lakással, elektronikai cikkel... miért lenne másként egy akváriummal?

csak gondolj bele, ki lenne az a hülye, aki megvesz egy évek óta használt akváriumot ugyanazért a pénzért, amiért a boltban/gyártótól megvehetné az újat, garanciával?

2012. ápr. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát biztos nem tudják eladni, és azért.

Amikor én adtam el pl biciklit az expresszen, 20ezerről indultam, senki nem jelentkezett hetekig, na akkor beírtam, hogy 16 ezer, vártam egy hetet, semmi. Akkor beírtam, hogy 14ezer, na erre már egyből lett 2 jelentkező. El is vitték.


És biciklit még többen vesznek mint akváriumot, szerintem. Nem olyan sokan akvarizálnak. A legtöbb meg kisebb akváriuma van. A bazi nagyokat el se tudnák hozni, vagy csak nem fér el a lakásban, ezért jobban fogynak a kis 50 liter körüli akváriumok a boltokban is. Újonnan is.

2012. ápr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó linken milyen fajta halak vannak?
2012. ápr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 csibexke ***** válasza:

gondolom mert a bolti uj aksik föleg ha márkás,elég drágák.

én az expresszen vettem 1600L használt aksit a teknösöknek mellé járt egy csobogo viszürő 600L/h kapacitásut 13.000 Ft ért. süt + 1000 ft ért el is hozta a tulaj,szoval 14.000 be volt végülis :)


használt aksik zömében karcosak vagy brutálisan vizkövesek amit még sósavval se tudtam lepucolni,nameg fentáll a szivárgás esélye.


arrol nem beszélve hogy ekkora aksit ezért adnak el mert költöznek,sok helyet foglal,nem használják és ezáltal szabadulni akarnak tőle :)

2012. ápr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 csibexke ***** válasza:
JAV: 160 Literes aksit :))))
2012. ápr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!