Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyibe kerül egy édesvízi...

Mennyibe kerül egy édesvízi akvárium, úgy, hogy még kezdő vagyok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 18:55
 1/6 A kérdező kommentje:
ÉS, hogy mennyi pénzbe kerül?
2012. ápr. 6. 18:56
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hány literes

25 literes 15.000-23.000ft-ig terjed, de ebbe a méretbe legfejjebb csak 5db guppy-t VAGY neonhal (ebbe bele fér a 7db)!!! De csak külön-külön!!!!!

2012. ápr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Meg egy érdes cápa, de csak darabokban!!!



Nem az számít mennyire vagy kezdő, hanem hogy mekkora akváriumot akarsz. Elsőre én 70-100 körülit javaslok. Azt 40-50-ből már elég jól meg lehet csinálni. Jó technikával, berendezéssel, élőlényekkel.

2012. ápr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ráadásul 70 literben már valóban tartható pl Neonhal.
2012. ápr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 symmer ***** válasza:
egy kezdőnek egyszerübb halat ajánlanék Xifó molly platti guppy vagy vitorláshalak meg neonok.Én kezdő akv.egy 45 literes volt (egyébként van is) házi barkács lámpával ez ugyy össze téve akvárium:4000Ft világitás:6000Ft(minőségi akvárium lámpa nagyon jó)Aljzat:5000Ft(ez is tud jó lenni JBL Manado+ Egy kics általános soderes talaj)Növények:5000Ft (legalább is nálunk)Halak:3000Ft(nálunk drága más holez olcsobb)
2012. ápr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hány liter? üvegtető elég vagy műanyagtetős? a műanyag tető elég drága. de vehetsz használtat is az jóval olcsóbb és z eladó félnek már van róla tapasztalata is.
2012. ápr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!